Korbel s víkem
stříbro, válcové tělo s celoplošně tepaným výjevem Vraždění neviňátek, volutové cizelované ucho, hladké víko na stěžejce s úchytkou ve tvaru ležícího lvíčka s koulí, částečně zlaceno, 700/1000, v. 1.822,50 g, výška 24 cm, značeno LHM (LMH), Lorenz Hoffmann 1670 - 90, Královec (Königsberg), atest punc. úřadu, přiloženo dobrozdání z r. 1929 (Ši)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 180.000,-
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 180.000,-
Korbel s víkem
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |